Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Niedrogie i wytrzymałe krzesełka do karmienia

Jakie krzesełko do karmienia dzieci warto kupić? Mam w domu małego szaleńca który wiecznie się giba, wychyla itd wiec musi być stabilne i uniemożliwiać wypadnięcie z siedziska. Liczę na waszą pomoc za którą z góry dziękuję bo zupełnie nie znam się na takich rzeczach a na szybko musze coś kupić.

Offline

praktykantka_Ania
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-11
Liczba postów: 48

Odp: Niedrogie i wytrzymałe krzesełka do karmienia

Nie tylko twoje dziecko tak ma tongue. Dla swojego kupiłam w tym sklepie https://wyprawkowy.pl/krzeselka-do-karmienia-187. Nie mogę powiedzieć złego słowa na krzesełko bo stoi naprawdę mega stabilnie i jest wygodne tak dla malucha jak i dla rodzica. Szczerze przyznam ze to jeden z moich lepszych zakupów a jak by nie patrzeć dobre krzesło do karmienia jest ważne bo używasz go codziennie kilka razy.

Offline

botwinka
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 42

Odp: Niedrogie i wytrzymałe krzesełka do karmienia

Właśnie miałam pisać o tym sklepie bo również u nich zamawiałam smile. Warto rozejrzeć się co jeszcze ze stronki mogłoby ci się przydać bo ceny są niższe niż w stacjonarnych sklepach a dobrze jest zopatrzyć się we wszystko za jednym zamachem bo im dziecko starsze tym mniej czasu. Pozdrawiam.

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Niedrogie i wytrzymałe krzesełka do karmienia

Nawet przez myśl mi nie przeszło żeby skończyć tylko na krześle big_smile. Przez neta zawsze zamawiam prawie hurtowo bo wysyłka wychodzi opłacalniej smile. Dzięki za zainteresowanie tematem i wasz czas.

Offline

praktykantka_Ania
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-11
Liczba postów: 48

Odp: Niedrogie i wytrzymałe krzesełka do karmienia

Nie ma za co, wiem jak to jest być rodzicem smile

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Niedrogie i wytrzymałe krzesełka do karmienia

No moi teściowie chyba zapomnieli bo wieczna krytyka z ich strony ale tymi zakupami ich zaskoczę tongue

Offline