Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Gdzie uzyskujecie informacje o lekach i kosmetykach?

Czasem jest tak, że lekarz coś przepisze, a ja na przykład wcześniej chciałbym się dowiedzieć więcej o danym specyfiku. Gdzie mogę szukać takich informacji?

Offline

Puszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-25
Liczba postów: 63

Odp: Gdzie uzyskujecie informacje o lekach i kosmetykach?

Masz bazy leków na przykład. Albo w aptekach internetowych, takich jak np. apteka Gemini. Większość z nich dosyć rzetelnie opisuje dany lek, kosmetyk, czy suplement diety, są na nich także informacje z ulotek.

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Gdzie uzyskujecie informacje o lekach i kosmetykach?

W aptekach internetowych? A to nie jest tak, że one po prostu piszą teksty reklamowe dla danych środków?

Offline

dzidek
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 18

Odp: Gdzie uzyskujecie informacje o lekach i kosmetykach?

No właśnie nie. Ja na przykład kiedyś potrzebowałem jednego leku na katar. Zależało mi na tym, by był ziołowy. Znalazłem wtedy informacje o takim środku Sinupret Krople tego leku są właśnie nturalne o czym dowiedziałem się dopiero wchodząc na stronę apteki internetowej.

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Gdzie uzyskujecie informacje o lekach i kosmetykach?

To równie dobrze można iść do apteki i zapytać farmaceuty…

Offline

dzidek
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 18

Odp: Gdzie uzyskujecie informacje o lekach i kosmetykach?

Niby tak, ale po co, jak wystarczy, że wejdziesz np. na stronę https://www.aptekagemini.pl/bialy-jelen … -150g.html i wygodnie z domu, z krzesła przed komputerem dowiadujesz się o danym kosmetyku i leku? Przy okazji możesz sobie porównać cenę w internecie z tą, jaką masz w swojej aptece.

Offline