Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

Calineczka
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocławek
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 30

Odp: Polecana, dolegająca mata magnesowa na lodówkę

Widziałam u koleżanki ciekawą rzecz do kuchni – matę magnesową na lodówkę. Strasznie mi się spodobała bo można pieknie wystroić pomieszczenie dodatkowo trochę wizualnie powiekszyc przestrzeń bo obrazki mają swoistą głebię i żywe kolory. Chciałabym kupić coś dobrego i niedrogiego. Gdzie polecacie szukać?

Offline

katalizator
Użytkownik
Lokalizacja: Chorzów
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 24

Odp: Polecana, dolegająca mata magnesowa na lodówkę

Polecam zajrzeć na naklejkomania.eu bo mają tam maty o które pytasz w bardzo dobrych cenach a wykonanie faktycznie robi wrażenie i potrafi zamienić smutną kuchnię w ciekawe i miłe miejsce. W razie czego pisz śmiało, mogę nawet pomóc ci wybrać coś ciekawego.

Offline

Puszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-25
Liczba postów: 63

Odp: Polecana, dolegająca mata magnesowa na lodówkę

Z własnych obserwacji zauważyłam że mata magnesowa na lodówkę w zupełności wystarcza do udekorowania kuchni. Zawsze miałam problem z tym pomieszczeniem bo nigdy nie wiedziałam co tam umieścić żeby było ładnie, pasowało i się nie zniszczyło. Dużym plusem jest możliwośc wymiany na inną kiedy jedna się znudzi. Moi znajomi mają kilka i tak sobie wymieniają zaleznie od humoru tongue. Jakbyś miała problem ze znalezieniem, bo ja np miałam to podrzucę bezpośredni link - http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. Powinien się przydac a na pewno skróci czas poszukiwań smile

Offline

Calineczka
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocławek
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 30

Odp: Polecana, dolegająca mata magnesowa na lodówkę

Jesteście wielcy, bardzo dziękuję za link i wasze opinie. Myslałam że niewiele osób decyduje sie na zakup takiego dodatku, miło wiedzieć że nie jestem sama tongue

Offline