Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

botwinka
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 42

Odp: Firma od marmurowych schodów Poznań

Kto podpowie mi w jakiej firmie najkorzystniej wychodzi zamawiać marmurowe schody? Najmilej widziane posty osób które same zamawiały i mają takowe w domu. Serdeczne dzięki i pozdro!

Offline

Ogórek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 112

Odp: Firma od marmurowych schodów Poznań

Mam u siebie schody marmurowe Poznań pod tym względem mnie zaskoczył bo wydałem o wiele mniej niż w Warszawie, a na moje oko robota jest bardziej dokładna a kamień lepszej jakości. Zamawiałem tu: http://www.poznan.onyxmarmury.pl/schody/ i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto ceni dobrą i rzetelną pracę za nieduże pieniadze, a to lubią chyba wszyscy tongue.

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Firma od marmurowych schodów Poznań

Słyszałem że używają jednego z najlepszych kamieni w Polsce i bardzo ładnie im wychodzi obróbka, ale niestety nic u nich nie zamawiałem chociaż kto wie co będzie w przyszłości. Kamień bardzo mi się podoba, szczególnie jeśli mówimy o podłogach i schodach właśnie smile

Offline

botwinka
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 42

Odp: Firma od marmurowych schodów Poznań

Dziękuję za namiary i opinie. Ja też choruję na punkcie kamienia bo jest po prostu niesamowity, wszystko do niego pasuje, nawet drewno, a w utrzymaniu czystości nie ma chyba lepszego materiału. Fajnie ze odpisaliście, dziekuje i pozdrawiam.

Offline