Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

Calineczka
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocławek
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 30

Odp: Systemy solarne – za i przeciw

Witam wszystkich serdecznie. Postanowiłam wziąć udział w dyskusji zakładając temat odnośnie systemu solarnego. Co o tym sądzicie? Prosiłabym, aby wypowiadały się także te osoby, które też korzystają z takich systemów, żeby podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem.

Offline

radioDJ
Użytkownik
Lokalizacja: Łańcut
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 31

Odp: Systemy solarne – za i przeciw

Jeśli chodzi o moją opinię to jest dość zrównoważona. Z jednej strony ok., jak są słoneczne dni oszczędzasz na energii. Zimą też się świetnie sprawdzają, ale co jeśli są chłodne i ponure dni? Gdybym miał sam zakładać to nie jestem pewien, czy na pewno bym się zdecydował.

Offline

ministra
Użytkownik
Lokalizacja: Starachowice
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 9

Odp: Systemy solarne – za i przeciw

Hejka. Ja posiadam takie solary i jestem zadowolona. Latem mam ciepłą wodę, zimą w razie co jest system wspomagający, dlatego nie żyję w chłodzie, jeśli tego się kolego obawiasz.

Offline

Depesza
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 19

Odp: Systemy solarne – za i przeciw

Ja tak samo. Moi znajomi mają i nie narzekają, więc myślę, że nie ma czego się bać. Jeśli miałabym inwestować to raczej bym się zdecydowała na taką wersję ogrzewania domu i wody.

Offline

Ogórek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 112

Odp: Systemy solarne – za i przeciw

Dzień dobry. Uważam, że jednym z lepszych wyjść jest montaż takich paneli. Systemy solarne zyskały duże uznanie, a wszystko ze względu na sprzęt, a konkretniej jego jakość. Wszystko można sobie sprawdzić tutaj http://www.soltec.sklep.pl/zestawy-sieciowe-c-86.html. Bardzo ciekawe rozwiązanie, warto też przeanalizować kwestię zastosowania magazynów cieplnych.

Offline

stopień_zasilania
Użytkownik
Lokalizacja: Płock
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 12

Odp: Systemy solarne – za i przeciw

Witaj. Ja bym poleciła sklep soltec.sklep.pl. tam masz wszystko co niezbędne.

Offline