Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

tora!tora!
Użytkownik
Lokalizacja: Słupsk
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 33

Odp: Domy z drewna – wasze opinie

Cześć smile Co myślicie o drewnianych domach? Bo my sobie zamarzyliśmy właśnie o takim domu i teraz chcemy taki wybudować. Wiemy już nawet, że jeśli chodzi o domy drewniane projekty są dostępne dość łatwo, bo ostatnio drewno znowu wraca do łask, jeśli chodzi o budowę, ale tylko tak się zastawnawiam jak się wam taki dom podoba? Co myślicie o takich domach?

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Domy z drewna – wasze opinie

Mnie się taki dom w ogóle nie podoba. Jak jakiś wymysł górali. A poza tym chyba bym się nie czuł w nim zbyt bezpiecznie, bo to może spłonąć jak domek z kart niestety. Ja tam jednak wolę projekty domów jednorodzinnych parterowych jak człowiek wie, że tam wszystko bezpieczne, zabezpieczone i przyjemne do mieszkania.

Offline

wagon145
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-29
Liczba postów: 75

Odp: Domy z drewna – wasze opinie

Spłonie? Co Ty gadasz? big_smile Przecież tam jest wszystko odpowiednio impregnowane, zabezpieczone tak, że nic nie jest w stanie tego zniszczyć. A mnie osobiście się takie domy bardzo podobają. Ten zapach drewna i cały ten klimat, który się tworzy w środku. Coś pięknego. my ostatnio kupiliśmy projekt nowoczesnego domu z poddaszem na stronie http://invest-center.eu/budynki-mieszka … oczesnych/ i całkowicie jesteśmy zadowoleni z tego, co nam postawią i wreszcie się wyprowadzimy z bloku.

Offline