Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogórek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 112

Odp: Nowoczesna segregacja śmieci w kuchni.

Czy znacie jakieś systemy, które pomagają segregować odpadki na poziomie kuchennym. Chodzi mi o pojemniki, które można umieścić bezpośrednio w szafce kuchennje, ale w ten sposób, żeby nie lączyły odpadków.

Offline

Kangur
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-06
Liczba postów: 102

Odp: Nowoczesna segregacja śmieci w kuchni.

Jeśli chcesz coś takiego zrobić to zajrzyj do firmy Kwadro Design, która takie elementy to sprzedaje w hurtowych ilościach. Z ich usług korzystają zarówno wykonawcy, jak i projektanci mebli więc oferują najwyższą jakość i praktyczne rozwiązania.

Offline

Depesza
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 19

Odp: Nowoczesna segregacja śmieci w kuchni.

Dokładnie tak jak piszesz, a jeśli chodzi o te kosze na śmieci to tutaj masz idealne rozwiązanie http://www.kwadro-design.pl/pl/c/Kosze-na-smieci/83, które Cię zainteresuje.

Offline

Ak-47
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-03
Liczba postów: 45

Odp: Nowoczesna segregacja śmieci w kuchni.

Możesz spróbować na przykład z systemem Laguna, który bardzo ciekawie się prezentuje. Wybór jest generalnie tak duży, że można z łatwością dopasować odpowiedni wzór dla siebie.

Offline

radioDJ
Użytkownik
Lokalizacja: Łańcut
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 31

Odp: Nowoczesna segregacja śmieci w kuchni.

Tylko nie mówicie tego mojej żonie, bo jak się dowie, to zaraz będzie chciała mi remont w całej kuchni robić, a mi akurat nie chce się nowych robót zaczynać. Dopiero co łazienkę skończyliśmy i trwało to dobrych kilkanaście dni.

Offline