Forum dyskusyjne dla rodziców

Nie jesteś zalogowany na forum.

Puszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-25
Liczba postów: 63

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

Cześć. Zajmuję się projektowaniem wnętrz i mam do wykonania pewną pracę. Zamawiający oczekuje najnowszych, najmodniejszych rozwiązań które będą sprytne i czasem nowatorskie. Nie cozekuję wykonania pracy za mnie smile ale wskazówek, co ostatnio według was jest modne, co zrobiło wrażenie, o czym słyszeliscie niedawno? Zapraszam do dyskusji stwórzmy tu fajny temat. Pozdrawiam gorąco.

Offline

Ogórek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 112

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

Nie wiem z jakim rozmachem tworzysz swój projekt, ale na mnie olbrzymie wrażenie zrobił dom pewnej bogatej osoby którą poznałem. A dokładniej był to gabinet połączony z biblioteką, wszystko w tym samym stylu ciemnego drzewa z tymszczegółem że gabinet mieścił się na piętrze i połączony był schodami z biblioteką. Wspaniałe rozwiązanie.

Offline

Puszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-25
Liczba postów: 63

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

No przyznam szczerze że zajmuję się aranżacją wnętrz a nie projektowaniem budynków a takie dzieło o jakim mówisz wymaga zmian w konstrukcji, proszę więc o coś prostszego, o gadżety i detale. Jakieś nowości coś takiego.

Offline

suszarka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-08-26
Liczba postów: 38

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

Na mnie wrażenie zrobił fotoobraz u mojej koleżanki. Nie tyle ciekawe było co przedstawiał ale to że nigdy nie widziałam czegoś pdoobnego. Ciekawe było to że nie potrzebował ramki bo boki również były zadrukowane a cała powierzchnia tak dobrze imitowała płótno że na początku bylam przekonana ze to malowany obraz. Drobny gadżet a przykuwa spojrzenie i dobrze wplywa na samopoczucie w pomeiszczeniu.

Offline

katalizator
Użytkownik
Lokalizacja: Chorzów
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 24

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

A mi się bardzo ostatnio podobają obrazy z ramkami z kamienia. Jeśli obraz przedstawia jakiś strumyk albo wodospad to już w ogóle jest super. Oczywiście najlepiej zeby byly wykonane z lekkiego piaskowca, albo z gipsu imitującego kamien, ale tak czy inaczej wyglada to swietnie.

Offline

Lucy
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-12
Liczba postów: 37

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

Okej wielkie dzieki za pomoc smile Projekt już zakończony a awasze wypowiedzi bardzo mi sie przydały. Widze ze teraz coraz wiecej ludzi podobnie jak Wy stawia na obrazy, czyli wracamy do mody klasycznej. Dzięki i pozdrawiam.

Offline

suszarka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-08-26
Liczba postów: 38

Odp: Pomysły na modną aranżację wnętrz

Bardzo się cieszę że moja spostrzegawczosc na cos sie w koncu przydala bo zwykle mam przez nia wiecej klopotów niz pozytku. Pozdrawiam również i powodzenia!

Offline